Tarihçemiz

Uludağ Ofset; 2004 yılında sektörün güven, kalite ve dürüstlük eksikliklerini gidermek ve sektör de birinci tercih edilecek firma olmak için Baskı, Promosyon ve Reklam hizmetleri vermeye başlamıştır.

 • 2016

  Web Sitemiz Aktif Edildi

  Uzun zamandır çalışma aşamasında olan Web sitemiz; müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve her zaman ulaşılabilir olmak adına web sitemizi aktif ettik.

 • 2013

  Uludağ Ofset Tüm Marmara Bölgesinde

  Uludağ Ofset; kuruluşundan itibaren, Darıca, Gebze ve çevre bölgelerinin ihtiyaçlarını karşılarken, yeni inovasyon çalışmaları ile birlikte İstanbul, Kocaeli ve tüm marmara bölgesine hizmet vermeye başlamıştır.

 • 2009

  Uludağ Ofset Büyüyor

  Uludağ Ofset; sektörde kısa zamanda kaliteli hizmetleri ve şeffah fiyatlandırması ile kendine sektörde yer edindi. Gelişen teknolojileri takip ederek, Uludağ Ofset makinelerini yenileyerek büyümeye devam ediyor.

 • 2004

  Uludağ Ofset Sektöre Giriş Yaptı

  Uludağ Ofset, 2004 yılının haziran ayında, Matbaa, Baskı, Promosyon ve Reklam hizmetlerinde firmaların istek ve taleplerini karşılamak adına, son teknoloji cihazları ve deneyimli kadrosu ile sektöre giriş yaptı.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

İletişim sayfasından bizim ile dilerseniz telefon, dilerseniz iletişim formunu kullanarak fiyat bilgisi ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.