uludag-footer-iconFirmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana matbaa-basım sektöründe hizmet vermekte olan Uludağ Ofset Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Matbaanın yanı sıra reklam hizmetleri ve promosyona da ağırlık vererek, Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız. Kocaeli Darıca da  faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; MATBAA – REKLAM – PROMOSYON  hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.

Uludağ Ofset olarak; tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini yüksek tutarak, dürüst ve kaliteli iş anlayışımız ile hizmetler veririz.

Çalışma Anlayışımız

Değerlerimiz:

  • %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamak.
  • Sektörde her zaman birinci tercihiniz olmak.
  • Projeli ve planlı çalışma.
  • Zamanında hizmet ve teslimat.
  • Sorunlara çözüm odaklı yaklaşım.
  • Firma olarak güveninizi kazanmak.

Baskı İşlemleri

Yardıma ihtiyacınız mı var?

İletişim sayfasından bizim ile dilerseniz telefon, dilerseniz iletişim formunu kullanarak fiyat bilgisi ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.